data dodania: 2013-06-04

HOMEOPATIA- a to sensacja !?!

Dla przeciwników Homeopatii i naturalnych metod leczenia mamy zaskakujące informacje.
Dnia 24.05.2013 roku w Gazecie Wyborczej, w dziale Sport zamieszczono bardzo ciekawy materiał
Pt.”Dr.Bayern….”.
Autor Jakub Ciastoń przedstawia w nim sylwetkę niemieckiego lekarza .Hans-Wilhelm Muller-Wohlfarth w Niemczech jest celebry tą a do jego kliniki mieszczącej się w 800-letnim gotyckim zameczku kolejki ciągną się w nieskończoność.
Co najciekawsze stałymi pacjentami doktora zwanego Dr. ”Bayernem” są najlepsi sportowcy świata, tacy jak Usain Bolt, Boris Becker, Witalij Kliczko, Body Miller a drużyna Bayernu Monachium jest pod jego stała opieką i to w tym autor artykułu min. dopatruje się ich spektakularnych sukcesów.
Doktor”Bayern” do leczenia kontuzji i innych schorzeń stosuje min „mikstury homeopatyczne” oraz akupunkturę.
Przeciwnicy homeopatii w Polsce, posuwający się do straszenia lekarzy odbieraniem prawa wykonywania zawodu za stosowanie leków oficjalnie zarejestrowanych w Polsce będą mieli cieżki orzech do zgryzienia. Trudno sobie wyobrazić aby sportowcy tej miary jak również ich kluby i menadżerowie ryzykowali niesprawdzone metody leczenia na sportowcach wartych po kilkanaście do kilkudziesięciu milionów euro.
Piłkarze Bayernu jak pisze autor to oczko w głowie lekarza. W dni meczowe jest przez kilka godzin do dyspozycji piłkarzy a w trakcie meczu zajmuje miejsce obok trenera jako jeden z ojców sukcesu drużyny.
To tylko kolejny argument za tym aby pozwolić pacjentowi na spokojne leczenie w sposób naturalny wtedy kiedy jest zainteresowany takimi metodami a nie „karmić” go chemią wielkich koncernów.

Copyright © 2013 blogozdrowiu.info
Projekt: bxmmultimedia
System CMS: bxmadministrator.pl